Field Permissions (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Private
ar: خاص

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: Permission
ar: الصلاحية

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Edit field
ar: تحرير الحقل

en: @field_name (Locked)
ar: @field_name (مقفل)
