Field Permissions (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
