Field Permissions (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Private
fa: خصوصی

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Permission
fa: مجوز

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Edit field
fa: ویرایش فیلد

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: Set field-level permissions to create, update or view fields.
fa: تنظیم دسترسی سطح فیلد برای ایجاد ، به روز رسانی و نمایش فیلد ها

en: Administer field permissions
fa: دسترسی فیلدهای مدیریت

en: Manage field permissions and field permissions settings.
fa: مدیریت مجوزهای فیلد و تنظیمات مجوزهای فیلد.

en: View and edit the stored values of all private fields.
fa: مشاهده و ویرایش همه مقادیر ذخیره شده در کلیه فیلدهای خصوصی.
