Field Presets (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Help text
es: Texto de ayuda

en: Create
es: Crear

en: Fields
es: Campos

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
es: Instrucciones para presentar al usuario por debajo de este campo en el formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Field label
es: Etiqueta de campo

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.
