Field Presets (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Help text
sv: Hjälptext

en: Create
sv: Skapa

en: Fields
sv: Fält

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sv: Instruktioner att visa för användaren nedanför detta fält i redigeringsformuläret.<br />Tillåtna HTML-taggar: @tags

en: Field label
sv: Fältetikett

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
