Field Presets (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Create
ar: أنشئ

en: Fields
ar: الحقول

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ar: التعليمات التي تظهر للمستخدم تحت هذا الحقل، في استمارة التحرير. <br /> وسوم HTML المسموحة: @tags
