Field Presets (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Create
be: Стварыць

en: Fields
be: Палі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
be: Інструкцыі, якія будуць прадстаўленыя карыстальніку ніжэй гэтага поля на форме рэдагавання.<br /> Дазволеныя HTML тэгі: @tags
