Field Presets (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Help text
et: Abitekst

en: Create
et: Loo

en: Fields
et: Väljad

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
