Field Presets (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
