Field Presets (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: Create
jv: Gawé

en: Fields
jv: Field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
jv: Pitudhuh kanggo panganggo ditampilaké nang ngisor field nang form suntingan. <br />Kode HTML sing diidinaké: @tags
