Field Presets (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Create
lv: Izveidot

en: Fields
lv: Lauki

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lv: Norādījumi, ko attēlot lietotājam rediģēšanas formā zem šī lauka.<br />Atļautie HTML tagi: @tags

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
