Field Presets (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Create
ne: सिर्जना

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
