Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: String
az: Mətn

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər
