Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Number
sk: Číslo

en: Name
sk: Názov

en: String
sk: Reťazec

en: Properties
sk: Vlastnosti
