Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Number
sv: Tal

en: Name
sv: Namn

en: String
sv: Sträng

en: Properties
sv: Egenskaper
