Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Number
vi: Số

en: Name
vi: Tên

en: String
vi: Chuỗi

en: Properties
vi: Thuộc tính
