Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Name
bo: མིང

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།
