Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Number
fr: Nombre

en: Name
fr: Nom

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Properties
fr: Propriétés
