Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Number
hr: Broj

en: Name
hr: Naziv

en: String
hr: Struna
