Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Number
hy: Թիվ

en: Name
hy: Անուն

en: String
hy: Տող
