Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Number
ja: 数値

en: Name
ja: 名前

en: String
ja: 文字列

en: Properties
ja: プロパティー
