Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
