Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Number
lv: Skaitlis

en: Name
lv: Nosaukums

en: String
lv: Virkne

en: Properties
lv: Īpašības
