Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Number
mn: Дугаар

en: Name
mn: Нэр

en: String
mn: Тэмдэгт
