Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Number
nl: Getal

en: Name
nl: Naam

en: String
nl: Tekenreeks

en: Properties
nl: Eigenschappen
