Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Number
pl: Liczba

en: Name
pl: Nazwa

en: String
pl: Napis

en: Properties
pl: Właściwości
