Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Number
ru: Число

en: Name
ru: Название

en: String
ru: Строка

en: Properties
ru: Свойства
