Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Number
ta: எண்

en: Name
ta: பெயர்

en: String
ta: சொல்

en: Properties
ta: பண்புகள்
