Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Save
ar: حفظ

en: Save field settings
ar: حفظ إعدادات الحقل

en: About
ar: حول

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: Save and manage fields
ar: حفظ وتسيير الحقول
