Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Save
az: Saxla

en: About
az: Haqqında

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Field types
az: Sahə növləri
