Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Save
fa: ذخیره

en: Success
fa: موفقیت

en: Save field settings
fa: ذخیره تنظیمات فیلد

en: About
fa: درباره

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Save and manage fields
fa: ذخیره و مدیریت فیلدها
