Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Save
hr: Spremi

en: Save field settings
hr: Spremi postavke polja

en: About
hr: Opis

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi
