Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Save
hu: Mentés

en: Success
hu: Sikeres

en: Save field settings
hu: Mező beállításainak mentése

en: About
hu: Leírás

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Save and manage fields
hu: Mentés és mezők kezelése
