Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Save
jv: Simpen

en: Save field settings
jv: Simpen setingan field

en: About
jv: Ngenani

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
