Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Save field settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់​វាល

en: About
km: អំពី

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
