Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Save field settings
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیکخستنی خانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە
