Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Save
nl: Opslaan

en: Success
nl: Succes

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: About
nl: Over

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Save and manage fields
nl: Opslaan en velden beheren
