Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Save
pl: Zapisz

en: Success
pl: Sukces

en: Save field settings
pl: Zapisz ustawienia pola

en: About
pl: O stronie

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Field types
pl: Typy pól

en: Save and manage fields
pl: Zapisz i zarządzaj polami
