Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Save
uk: Зберегти

en: Success
uk: Успіх

en: Save field settings
uk: Зберегти налаштування поля

en: About
uk: Про модуль

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Field types
uk: Типи полів

en: Save and manage fields
uk: Зберегти й продовжити керування полями
