Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Save field settings
be: Захаваць налады поля

en: About
be: Аб

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Field types
be: Тыпы палёў
