Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Save
et: Salvesta

en: Success
et: Õnnestus

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: About
et: Programmist

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju
