Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Save
he: שמירה

en: Success
he: הצלחה

en: Save field settings
he: שמירת הגדרות שדה

en: About
he: אודות

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Save and manage fields
he: שמירה ומעבר לניהול שדות
