Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Save
ru: Сохранить

en: Success
ru: Успешно

en: Save field settings
ru: Сохранить настройки поля

en: About
ru: Информация

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Field types
ru: Типы полей

en: Save and manage fields
ru: Сохранить и перейти к настройке полей
