Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Save
tr: Kaydet

en: Save field settings
tr: Alan ayarlarını kaydet

en: About
tr: Hakkında

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Save and manage fields
tr: Alanları kaydet ve yönet
