Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Save
da: Gem

en: Success
da: Succes

en: Save field settings
da: Gem feltindstillinger

en: About
da: Om

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Field types
da: Felttyper

en: Save and manage fields
da: Gem og håndtér felter
