Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Save
de: Speichern

en: Success
de: Erfolg

en: Save field settings
de: Feldeinstellungen speichern

en: About
de: Über

en: Save and continue
de: Speichern und fortfahren

en: Field types
de: Feldtypen

en: Save and manage fields
de: Speichern und Felder verwalten
