Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Save
es: Guardar

en: Success
es: Éxito

en: Save field settings
es: Guardar opciones de campo

en: About
es: Acerca de

en: Save and continue
es: Guardar y continuar

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Save and manage fields
es: Guardar y administrar campos
