Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Save
eu: Gorde

en: Save field settings
eu: Gorde eremu ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Field types
eu: Eremu motak
