Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Success
fr: Succès

en: Save field settings
fr: Enregistrer les paramètres du champ

en: About
fr: À propos

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer

en: Field types
fr: Types de champs

en: Save and manage fields
fr: Enregistrer et gérer les champs
