Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Success
hi: सफलता

en: About
hi: के बारे में

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए
